Helena C. Abbott ’13
Amy Adams Harding ’90
Nathan A. Adelman ’04
Gregory E. Alden ’90
Jennifer K. Alden ’97
Tamara Alexander Kaplan ’06
Anonymous (2)
Marjorie C. Ang Bohn ’91
Jason P. Armstrong ’00
Robert N. Avery, Jr. ’57
Phillip M. Bachler ’79
Brooke M. Badger ’06
Carson M. Badger ’12
Jackson R. Badger ’10
Macklan Badger ’15
James M. Balassone ’09
Rey Banatao ’91
Scott S. Barkley ’88
John H. Barnet, Sr. ’53
Connor J. Barnett ’10
Natalie Barrales ’04
Stephanie C. Barrales ’06
Gregory W. Barton ’90
Nikhil Basu Trivedi ’07
Glenn B. Baxter ’13
Carter Beim ’95
Tucker Beim ’94
Daniel A. Beltramo ’55
Daniel A. Beltramo, Jr. ’86
Diana Beltramo Hewitt ’87
Claire C. Benninger ’13
Ronald A. Berberian ’60
John D. Bergeson ’15
Samantha R. Bergeson ’13
Jessica Berry Pascucci ’03
Holger C. Besch ’89
Danielle Bianchi Golod ’92
Tito J. Bianchi ’89
Erik C. Birkholm ’65
Zoe Bjornson ’10
Amy Bonnette Coolican ’95
Jacqueline M. Bors ’03
Anthony D. Bouvier ’07
Travis J. Boyce ’08
Kristen K. Boyert ’03
Lorrain Branson Kramer ’86
David S. Breiner ’81
James S. Bremner ’79
Devin M. Briski ’08
Ashley Brooks ’91
Beau Brown ’82
Chelsea K. Brown ’09
Pamela Brown Hummelt ’85
Kathryn M. Brownstone ’05
Benjamin D. Bullock ’04
Karl K. Burger ’65
Kamyaar A. Butt ’11
Peter G. Callaway ’65
Cristin M. Carey ’01
Christopher H. Carlsmith ’82
Lee Carter ’55
Alexander S. Cecil ’04
John K. Celebi ’90
Gary M. Chan ’84
Alexander S. Chang ’10
Richard Chandler ’60
Jimmy K. Chee ’66
Serena Cheng ’92
Gavin H. Christensen ’80
Graham A. Church ’75
Christopher J. Clark ’93
C. Robert Clarke ’44
William F. Cochran ’84
G. Fulton Collins IV ’85
Megan Collins Koch ’92
Kylie C. Cook ’90
Catherine Copeland Hyland ’95
R. Steven Corbitt ’69
Ryan C. Corley ’12
William B. Cottrell ’57
Will Cranmer ’69
Elizabeth T. Craze ’00
Paul A. Cunningham ’84
Nicole C. Curatola ’06
Chrissie M. Cutting ’89
Alexander S. Czarnecki ’05
James C. Davidson ’02
Natalie L. Davies ’09
Tyler S. Davies ’13
Jenny Dedo Efstratis ’94
Tracy DeLano Powers ’87
Joseph B. Depelheuer ’49
Daniel B. Derman ’90
Michelle A. DeVost ’01
Agustin Diaz, Jr. ’12
Katie Dissmeyer Dodd ’94
Dusan J. Djordjevich ’84
Nada J. Djordjevich ’87
Nathan F. Doctor ’07
Connor E. Douglass ’08
Earl S. Douglass ’43
Mark S. Douglass ’77
David B. Dubbs ’69
Rob Duncan ’69
Casey Eagan Larson ’96
Robert G. Eaton ’65
Marriner C. Eccles, Jr. ’67
Lauren R. Edelstein ’01
Greg Edwards ’01
Leonard P. Edwards ’59
Gordon M. Ehrman ’42
Joseph Ehrman III ’41
Maureen A. Eger ’95
Alonzo B. Emery ’98
Brady L. Enright ’85
Ryan O. Enright ’88
John Erwin ’96
Jessen M. Fahey ’90
Andrew R. Falcon ’86
Alexander Fang ’89
Christopher Fennell ’79
Anthony I. Fenwick ’82
Kelley J. Finch ’05
Robert L. Fitzpatrick ’84
Nicolas Flegel ’95
Daniele R. Floriani ’93
Yee Yie Lieskovsky Fogarty ’91
Patrick Fogarty ’90
Kathryn Fogelsong Anderson ’03
Charlie Fournier ’69
Anne Marie Francesconi ’05
Andrea S. Francis ’07
Emily J. Francis ’09
Marina R. Franco ’90
Alexandra Frappier ’11
Madeleine J. Frappier ’14
Speed S. Fry, Jr. ’60
Max Frye ’08
Richard H. Fuller ’65
William P. Fuller IV ’56
Amy E. Gardner ’03
Elizabeth A. Gardner ’96
John D. Gardner ’67
Kristin Gardner Renaudin ’94
Eric M. Geibel ’06
Gregory R. Geibel ’01
Lisa C. Gerhauser ’82
Cyrus A. Ghazvini ’90
Melissa Gherman Kaplan ’98
Pooneet Goel ’95
Christopher D. Goode ’80
Sundeep Goyal ’95
|
Varish Goyal ’93
Andrew T. Grauer ’05
Kristin E. Gray ’90
Kyra K. Gray ’13
Michelle Greenberg Ficcaglia ’92
Kevin B. Greene ’07
Andrea J. Grimbergen ’11
Laura C. Grimbergen ’11
Kevin A. Guibara ’01
Shelly Gulati ’96
Steven H. Gurnee ’67
Jamie M. Hall ’06
Matthew J. Halprin ’83
Kevin M. Harris ’12
Peter D. Hart ’60
Phil Hart ’69
Justin W. Hawkins ’09
Richard H. Hawkins III ’07
Lawrence A. Heaton ’59
Arthur G. Heidrich ’05
David A. Heil ’95
Jennifer Edsell Henderson ’92
Seth Henderson ’92
Maggie Herzog Dutton ’05
Stephen H. Hessel ’80
Heath M. Hewitt ’98
Erin M. Hildebrand ’97
Derrick Ho ’13
Michelle W. Ho ’15
Fred C. Hock, Jr. ’56
Capt. Buzz Hoever ’54
Margie Hollister Collom ’95
Whitney T. Hooper ’11
James L. Hoppe ’88
Joseph Michael Horwitz, Jr. ’92
Caroline Hu Flexer ’90
Grace Huang ’06
Mark H. Hudnall ’09
Matthew T. Hudnall ’06
Kathryn Hunkapiller Keho ’95
Walter C. Hunner ’69
Robert M. Ireland ’61
Virginie Jabbour Eckes ’98
Blythe Jack ’92
William M. Jarrott ’64
Penelope W. C. Jeffers ’00
Christian D. Jinkerson ’94
Helen Johnson Ungerman ’93
Colin C. Johnston ’55
Tina Rooke Jones ’86
Scott B. Jones ’74
Marc A. Jordan ’02
Kent H. Kaiser ’55
William K. Kaiser ’87
Alexander J. Kamra ’09
Nicole A. Kamra ’08
Philip J. Kann ’71
Anaita A. Kasad ’96
Michael B. Kaplan ’93
Ravi Kapur ’96
Robert J. Kasper, Jr. ’68
Brian E. Kasser ’86
Charles J. Keenan IV ’92
William M. Kendall ’64
Matthew F. Kennedy ’86
Richard D. Kern ’72
Neal Khosla ’11
Kevin F. Kilty ’77
Charles C. King ’84
Sophia C. Kittler ’02
William R. Kleidon ’07
Kevin M. Knestrick ’90
Robert H. Knudsen ’75
Felice Kong ’88
Erin E. Kravitz ’02
Jeffrey Kuan ’10
David L. Kurfess ’72
Doug Kurfess ’95
David M. Lam ’75
Jon-Jon Lam ’11
Marnie Larson Near ’87
Edwin Vance Lawry, Jr. ’67
Ashley Ledbetter Dombkowski ’88
Tiffany Y. Lee ’04
Diane Leslie Appel ’88
Stephanie G. Li ’12
Shannon Lilley ’97
Amy Ruoran Liu ’11
Emily E. Livermore ’08
Tommy Lo ’92
Katherine Y. Loarie ’96
Holt Lohman ’69
Haven Lorenzini Micaelian ’88
Kern Low ’84
Noah Lubarsky ’94
Leon Y. Lui ’66
Jack J. Lundgren ’59, DDS
Robert A. Lurie ’45
Loring C. Lynch ’71
Carter M. Lyons ’93
Patrick G. MacKay ’02
Annie Madding ’10
Brian T. Madigan, Jr. ’91
Romita Mahajan Murphy ’92
Olivia Main Ward ’86
Elizabeth Maletis Stuart ’90
John M. Maletis ’95
Laura Maletis Bolling ’93
Peter J. Maletis ’89
James M. Mason ’59
Melanie P. Matheu ’97
Grant Matthews ’89
Donald M. Maus ’70
Peter L. L. McCall ’06
Hannah McCarthy Crowder ’04
William D. McCormack ’61
Casey S. McDonald Tunguz ’02
Geordie M. McKee ’82
Angie W. McPhaul ’06
James W. Meakin ’60
Thomas E. Meakin ’56
Anthony P. Meier ’80
Laura Meier Fisher ’84
Rock Meng ’99
Gina Merlone Marek ’02
David Messimore ’96
Ravi B. Mhatre ’85
Kevin P. Miller ’89
Scott W. Miller ’93
Stephen R. Miller, Jr. ’87
Laurie Miller Scott ’95
Paul R. Minasian ’60
Albert P. Mitchell, Jr. ’61
Alden Mitchell Budill ’94
Kerrin P. Mitchell ’97
Jennifer Mitchell ’05
Robert G. Mitchell, Jr. ’61
Miles Metzger ’69
Geoffrey L. Montgomery ’08
Alison C. Mora ’05
Kevin Moran ’95
Bruce D. Moreton ’69
Reed Moulds ’95
James C. Mouradick ’65
Kristofer Muller ’95
Kyle S. Murao ’04
Alison S. Nahm ’11
John B. Nash ’80
Art Nathan, Jr. ’67
Mark P. Negus ’01
Julie A. Newman ’88
Montgomery Newman ’13
|
Mark C. Newton ’88
Michelle Nguyen ’06
David A. Oehm ’03
Irina D. Oros ’11
Peter L. Oshman ’85
Julia Oykhman Schloss ’88
Sanjay U. Padval ’10
Vikram U. Padval ’10
Eleni S. Papadoyannis ’13
Kate J. Park ’14
Samuel G. Parker ’11
Parimal B. Patel ’97
Meeta Patel Gaitonde ’95
Rita Patel Parasnis ’91
Russel H. Patterson, Jr. ’45
John A. Paye ’83
Amy Paye Venuto ’87
Zachary E. Pearlman ’88
Kim H. Pearman ’57
Sarah Perez ’94
Jennifer Perez-Feinberg ’84
Julie Perkins Tucker ’00
William R. Petit ’12
Roger Pineda ’92
Mallory Frye Platshon ’03
Kevin Platshon ’03
Andrew R. Plumridge ’90
Greg Powell ’94
Charles R. Preuss ’89
Jennifer Preuss Hudner ’90
Anthony N. Pritzker ’78
Stuart R. Purnell ’68
Brian H. Putt ’66
David Rakonitz ’84
Christopher V. Rebert ’08
Jessica Reed Belanger ’03
Danielle A. Rees ’95
Allen C. Rettberg ’06
Stephanie L. Ringstaff ’05
Stewart Ritchie ’94
John E. Rivera ’02
William C. Robbins III ’59
Stephanie Roberts Braman ’92
John C. Robertson ’64
Derek A. Robins ’78
Gretchen L. Robinson ’02
Bruce B. Roeding ’47
Richard A. Rogers ’56
Billy Roos ’69
Eve M. Rosekind ’11
James Ross ’42
Peter Rosston ’15
Tara Roth ’90
Don Rothschild ’69
Theodore D. Ruddock ’65
Julian A. Ryles ’12
Robert Salama ’92
Amy Steiner Sanford ’84
Christopher P. Sauer ’13
Tenaya Scheinman ’97
David P. Schor ’66
Nickolaus A. Schultz ’13
Caroline Scribner ’96
Lyssa A. Searcy ’07
Edwin A. Seipp III ’72
Roy R. Senour, Jr. ’42
Aldo Sepulveda ’05
Melanni Serafin Leary ’91
Benjamin S. Serrurier ’07
Allison Shaheen Virsik ’88
Shaban A. Shakoori ’90
Christopher C. Shaw, Jr. ’55
Edward Shen ’90
Brendan S. Shields-Shimizu ’03
Tinyen H. Shih ’13
Marc Siegal ’54
David W. Silver ’08
Nelson E. Singleton ’93
Joanna Sletten ’94
Pieter A. Sluis, Jr. ’79
Bret R. Sokoloff ’88
Antonia Solari Moran ’93
Hank Sousa ’69
Nevin Spieker ’94
Daphne Spieker Smith ’98
Warren E. Spieker III ’88
Elliott C. Star ’07
Jacqueline Stark ’04
Lesley Stauffer Green ’07
Alexander J. Steinhart ’91
Shane T. Stent ’90
Amy Stoepler Thacher ’90
Katherine A. Strong ’11
Paul F. Sullivan ’90
Rebecca R. Swig ’15
William A. Tasto ’54
Karina Tellefsen Dykes ’92
John M. Templeton ’68
Terence C. Terman ’48
Alison R. Terry ’02
Katherine F. Thibodeaux ’06
Matthew D. Thiry ’06
John S. Thompson ’43
William S. Thompson III ’91
Elliot Tight ’04
Karen E. Tkach ’03
Alex N. Tom ’12
Park E. Trefts ’57
James Trevor ’95
Anne Turkington Von Feldt ’86
Stanford J. Tuupo ’96
Michael R. Uytengsu ’85
Melissa Vail Houser ’90
Marina Varfolomeeva ’07
Bradley Vaughn ’99
Christopher O. Veitch ’72
Blair Volckmann ’03
Adam Wagenheim (Sorayan) ’69
Cameron R. Walker ’13
Reed Walker ’05
Susan L. Walton ’90
Buffie Ward Williams ’89
Tyler Webster McNenly ’01
Joshua R. Weinstock ’87
Julia R. Weissman ’03
John F. Welch ’13
Col. William H. Welker ’51
Stephen C. Westbrook ’64
John I. Weston, Jr. ’62
Stephen K. Whipple ’53
James F. Whittaker ’69
Charles R. Wichman ’43
Charles J. Williams ’48
Wayne E. Williams ’47
John M. Willis ’81
N. Parker Willis ’83
E. Justin Wilson III ’62
Lindy Wilson De Quattro ’87
William G. Wilson ’59
James C. Wo ’43
Edward O. Wolcott ’60
Warren Wu ’87
Kelly Wyatt Atkinson ’84
Linda Wythes Knoll ’89
Richard J. Ying ’89
Sarah Young Pinckney ’90
Jason Yotopoulos ’88
Jennifer Yun ’97
Annaliese C. Yukawa ’13
Jordan Zamir ’94
Roger Zamora ’04
Mark J. Zeren ’86
|